Batumi
1
2
3
4+
from
from
$1 500
up to
up to
$1 500 000
from
from
13 m²
up to
up to
1 500 m²
93 listings
10-room commercial property, from $240,000, 267 m², null
$‍240,000
$‍899 per m2
10 rooms267 m21 of 1
Grigol Eliava St
Batumi, Airport (district)
10-room commercial property, from $600,000, 585 m², null
$‍600,000
$‍1,026 per m2
10 rooms585 m24 of 4
Demetre Tavdadebuli St
Batumi, Downtown
2-room office, from $750,000, 312 m², null
$‍750,000
$‍2,404 per m2
Office312 m22 of 2
Vakhtang Gorgasali St
Batumi, Old City
7-room office, from $750,000, 340 m², null
$‍750,000
$‍2,206 per m2
Office340 m21 of 1
Tbel Abuseridze St
Batumi, Bagrationi
3-room commercial property, from $900,000, 900 m², null
$‍900,000
$‍1,000 per m2
3 rooms900 m21 of 1
Rafiel Eristavi St
Batumi, Boni-Gorodok
1-room commercial property, from $1,050,000, 300 m², null
$‍1,050,000
$‍3,500 per m2
1 room300 m21 of 1
Demetre Tavdadebuli St, 129
Batumi, Downtown
1-room apartment, from $43,000, 31 m², null
$‍43,000
$‍1,387 per m2
1 room31 m27 of 7
Sherif Khimshiashvili St
Batumi, Khimshiashvili
2-room apartment, from $65,000, 42 m², null
$‍65,000
$‍1,548 per m2
2 rooms42 m21 of 9
Giorgi Abashvili St
Tbilisi, Samgori
3-room apartment, from $65,000, 54 m², null
$‍65,000
$‍1,204 per m2
3 rooms54 m23 of 10
Kaloubani St
Tbilisi, Samgori
2-room apartment, from $70,000, 55 m², null
$‍70,000
$‍1,273 per m2
2 rooms55 m22 of 4
ვარკეთილი მე-3 მ/რ
Tbilisi, Samgori
2-room apartment, from $72,000, 60 m², null
$‍72,000
$‍1,200 per m2
2 rooms60 m25 of 12
ვარკეთილი მე-4 მ/რ
Tbilisi, Samgori
3-room apartment, from $73,000, 49 m², null
$‍73,000
$‍1,490 per m2
3 rooms49 m27 of 15
Ilia Sukhishvili St, 15
Tbilisi, Samgori
3-room apartment, from $73,000, 66.6 m², null
$‍73,000
$‍1,096 per m2
3 rooms66.6 m213 of 18
Aleksandre Tsulukidze St
Tbilisi, Isani
2-room apartment, from $74,500, 60 m², null
$‍74,500
$‍1,242 per m2
2 rooms60 m29 of 9
Sesilia Takaishvili St
Tbilisi, Samgori
3-room apartment, from $75,000, 55 m², null
$‍75,000
$‍1,364 per m2
3 rooms55 m211 of 15
Romanoz Khomleli St, 56
Tbilisi, Samgori
3-room apartment, from $75,000, 50 m², BTG Group House
$‍75,000
$‍1,500 per m2
3 rooms50 m26 of 11
Zurab Chachua 2nd Exit, 3
Tbilisi, Isani, BTG Group House
2-room apartment, from $75,000, 47 m², Viktor Kupradze St, 34
$‍75,000
$‍1,596 per m2
2 rooms47 m27 of 12
Viktor Kupradze St, 34
Tbilisi, Samgori
3-room apartment, from $78,000, 70 m², null
$‍78,000
$‍1,114 per m2
3 rooms70 m22 of 9
მასივი - ზემო პლატო 12
Tbilisi, Samgori
2-room apartment, from $75,500, 51.2 m², Viktor Kupradze St, 2
$‍75,500
$‍1,475 per m2
2 rooms51.2 m24 of 12
Viktor Kupradze St, 2
Tbilisi, Samgori
2-room apartment, from $76,000, 47 m², null
$‍76,000
$‍1,617 per m2
2 rooms47 m213 of 18
Romanoz Khomleli St
Tbilisi, Samgori