Galina

Galina

Works: Batumi, Kobuleti, Ureki, Shekvetili, Tbilisi, Poti, Gonio, Telavi, Kvariati

Poti
1
2
3
4+
from
from
$15 000
up to
up to
$4 310 000
from
from
20 m²
up to
up to
3 227 m²
62 listings
4-room house, from $210,000, 115 m², null
$‍210,000
$‍1,826 per m2
115 m21 floor211 m2
Vazha-Pshavela St
Batumi, Downtown
Plot, from $315,000, null m², null
$‍315,000
625 m2
Taras Shevchenko St
Batumi, Bagrationi
3-room apartment, from $90,000, 65 m², null
$‍90,000
$‍1,385 per m2
3 rooms65 m27 of 12
Alexander Pushkin St, 39
Batumi, Bagrationi
3-room apartment, from $265,000, 94 m², Mardi Corner Yard
$‍265,000
$‍2,819 per m2
Free layout94 m24 of 5
Stepane Zubalashvili St, 1
Batumi, Old City, Mardi Corner Yard
3-room apartment, from $80,000, 85 m², null
$‍80,000
$‍941 per m2
3 rooms85 m22 of 2
Zviad Gamsakhurdia St, 6
Batumi, Old City
5-room apartment, from $250,000, 160 m², null
$‍250,000
$‍1,563 per m2
5 rooms160 m25 of 9
Zurab Gorgiladze St, 88
Batumi, Rustaveli
Plot, from $292,500, null m², null
$‍292,500
4 500 m2
2nd St
Batumi
Hotel, from $600,000, 585 m², null
$‍600,000
$‍1,026 per m2
Hotel585 m2
Demetre Tavdadebuli St, 83a
Batumi, Bagrationi
2-room apartment, from $66,000, 39 m², Iusup Kobaladze St, 8a
$‍66,000
$‍1,692 per m2
2 rooms39 m221 of 25
Iusup Kobaladze St, 8a
Batumi, Khimshiashvili
7-room house, from $130,000, 120 m², null
$‍130,000
$‍1,083 per m2
120 m23 floors
9 March St, 16
Batumi, Bagrationi
5-room apartment, from $260,000, 168 m², null
$‍260,000
$‍1,548 per m2
5 rooms168 m212 of 16
Simon Chikovani St, 2/7
Tbilisi, Saburtalo
5-room apartment, from $260,000, 184 m², null
$‍260,000
$‍1,413 per m2
5 rooms184 m211 of 12
Vakhtang Gorgasali St
Batumi, Rustaveli
Plot, from $800,000, null m², null
$‍800,000
3 400 m2
Kotsia Eristavi St
Batumi
5-room house, from $250,000, 170 m², null
$‍250,000
$‍1,471 per m2
170 m22 floors330 m2
Levan Geladze St
Batumi, Javakhishvili
3-room apartment, from $135,000, 70 m², null
$‍135,000
$‍1,929 per m2
3 rooms70 m26 of 6
Lvov St, 12
Tbilisi, Saburtalo
Plot, from $240,000, null m², null
$‍240,000
1 602 m2
Шави згвис
Shekvetili
2-room apartment, from $120,000, 60 m², Mardi Mont Blanc
$‍120,000
$‍2,000 per m2
2 rooms60 m212 of 15
Parnavaz Mepe St, 108-112
Batumi, Rustaveli, Mardi Mont Blanc
3-room apartment, from $155,000, 80 m², Twix House
$‍155,000
$‍1,938 per m2
3 rooms80 m26 of 7
Parnavaz Mepe St, 52
Batumi, Old City, Twix House
4-room apartment, from $105,000, 83 m², null
$‍105,000
$‍1,265 per m2
4 rooms83 m212 of 13
Tsminda Evdemoz Pirveli (Diasamize) St, 48
Batumi, Agmashenebeli
5-room house, from $90,000, 200 m², null
$‍90,000
$‍450 per m2
200 m23 floors200 m2
Guria St
Ureki