Chakvi
1
2
3
4+
from
from
$15 000
up to
up to
$376 050
from
from
20 m²
up to
up to
290 m²
90 listings
3-room apartment, from $193,000, 64 m², New Wave
$‍193,000
$‍3,016 per m2
3 rooms64 m218 of 33
Zhiuli Shartava Ave, 10
Batumi, Khimshiashvili, New Wave
2-room apartment, from $108,000, 48 m², Dar Tower
$‍108,000
$‍2,250 per m2
2 rooms48 m221 of 35
Zhiuli Shartava Ave, 8
Batumi, Khimshiashvili, Dar Tower
3-room apartment, from $260,000, 80 m², null
$‍260,000
$‍3,250 per m2
3 rooms80 m22 of 2
Akhmed Melashvili St, 7
Batumi, Old City
3-room apartment, from $108,000, 60 m², Dream House
$‍108,000
$‍1,800 per m2
3 rooms60 m212 of 17
Selim Khimshiashvili St, 30
Batumi, Bagrationi, Dream House
Parking space, from $15,000, 20 m², Ande Tower 2
$‍15,000
$‍750 per m2
Parking space20 m2
Zgvispiris St, 6
Batumi, Airport (district), Ande Tower 2
5-BR cottage, from $350,000, 290 m², null
$‍350,000
$‍1,207 per m2
290 m23 floors
Tsminda Tevdore Achareli St
Batumi, Airport (district)
2-room apartment, from $116,000, 56.1 m², null
$‍116,000
$‍2,068 per m2
2 rooms56.1 m29 of 20
Grigol Eliava St, 49a
Batumi, Airport (district)
3-room apartment, from $139,000, 70 m², Dream House
$‍139,000
$‍1,986 per m2
3 rooms70 m23 of 17
Selim Khimshiashvili St, 30
Batumi, Bagrationi, Dream House
2-room apartment, from $110,000, 49.55 m², Batumi Sunrise Residence
$‍110,000
$‍2,220 per m2
2 rooms49.55 m220 of 28
Zhiuli Shartava Ave, 32
Batumi, Javakhishvili, Batumi Sunrise Residence
3-room apartment, from $95,500, 70 m², Royal Residence
$‍95,500
$‍1,364 per m2
3 rooms70 m210 of 20
Rejeb Nizharaadze St, 5
Batumi, Airport (district), Royal Residence
Studio, from $40,000, 41.5 m², GWG Batumi
$‍40,000
$‍964 per m2
1 room41.5 m24 of 27
Grigol Lortkipanidze St, 30
Batumi, Airport (district), GWG Batumi
2-room apartment, from $43,000, 40.2 m², GWG Batumi
$‍43,000
$‍1,070 per m2
2 rooms40.2 m29 of 27
Grigol Lortkipanidze St, 30
Batumi, Airport (district), GWG Batumi
4-room apartment, from $210,000, 112 m², Subtropic City
$‍210,000
$‍1,875 per m2
4 rooms112 m210 of 19
Sherif Khimshiashvili St, 1
Batumi, Rustaveli, Subtropic City
2-room apartment, from $89,000, 52.2 m², White House
$‍89,000
$‍1,705 per m2
2 rooms52.2 m216 of 30
Angisa 1st Lane, 82
Batumi, Airport (district), White House
2-room apartment, from $127,000, 52 m², null
$‍127,000
$‍2,442 per m2
2 rooms52 m24 of 11
Zurab Gorgiladze St, 45
Batumi, Rustaveli
4-room apartment, from $208,000, 80 m², Piazza Residence
$‍208,000
$‍2,600 per m2
4 rooms80 m23 of 5
General Giorgi Mazniashvili St, 44
Batumi, Old City, Piazza Residence
3-room apartment, from $73,000, 48 m², New Star Batumi
$‍73,000
$‍1,521 per m2
3 rooms48 m216 of 20
Petre Bagrationi St, 113a
Batumi, Javakhishvili, New Star Batumi
Studio, from $45,000, 28.1 m², Sunrise
$‍45,000
$‍1,601 per m2
1 room28.1 m26 of 15
Rejeb Nizharaadze St, 18
Batumi, Airport (district), Sunrise
2-room apartment, from $185,000, 98 m², Dreamland Oasis
$‍185,000
$‍1,888 per m2
2 rooms98 m21 of 4
Batumi St, 16 (Block 2)
Chakvi, Dreamland Oasis
3-room apartment, from $65,000, 60 m², Kolos
$‍65,000
$‍1,083 per m2
3 rooms60 m25 of 19
Megobroba St, 1
Batumi, Mtsvane Kontskhi, Kolos