Kutaisi
1
2
3
4+
from
from
$36 000
up to
up to
$1 500 000
from
from
32 m²
up to
up to
500 m²
47 listings
Studio, from $87,000, 67 m², null
$‍87,000
$‍1,299 per m2
2 rooms67 m24 of 12
Nadikvari 3rd St
Tbilisi, Krtsanisi
5-BR cottage, from $185,000, 250 m², null
$‍185,000
$‍740 per m2
250 m22 floors750 m2
33rd St
Tbilisi
Studio, from $93,000, 57 m², Grigol Lortkipanidze St, 3a
$‍93,000
$‍1,632 per m2
2 rooms57 m26 of 19
Grigol Lortkipanidze St, 3a
Tbilisi, Samgori
Studio, from $80,000, 52 m², New Point Varketili
$‍80,000
$‍1,538 per m2
3 rooms52 m28 of 14
Victor Kupradze St, 20 (New Point Varketili 1)
Tbilisi, Samgori, New Point Varketili
Studio, from $125,000, 72 m², null
$‍125,000
$‍1,736 per m2
2 rooms72 m23 of 5
Pshavi St
Tbilisi, Isani
Studio, from $90,000, 57 m², null
$‍90,000
$‍1,579 per m2
2 rooms57 m211 of 12
Atsquri St, 44/13
Tbilisi, Isani
Studio, from $87,000, 53.5 m², null
$‍87,000
$‍1,626 per m2
2 rooms53.5 m24 of 9
Isani St
Tbilisi, Isani
Studio, from $55,000, 33 m², null
$‍55,000
$‍1,667 per m2
1 room33 m21 of 3
Giorgi Chubinashvili St
Tbilisi, Chugureti
Studio, from $155,000, 98 m², null
$‍155,000
$‍1,582 per m2
3 rooms98 m22 of 4
Vazha-Pshavela 3rd Dead End
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $125,000, 72 m², null
$‍125,000
$‍1,736 per m2
2 rooms72 m22 of 5
Pshavi St
Tbilisi, Isani
1-room apartment, from $55,000, 33 m², null
$‍55,000
$‍1,667 per m2
1 room33 m21 of 3
Giorgi Chubinashvili St
Tbilisi, Chugureti
Studio, from $97,000, 52 m², null
$‍97,000
$‍1,865 per m2
2 rooms52 m212 of 12
Giorgi Abramishvili St
Tbilisi, Isani
Studio, from $61,000, 39 m², null
$‍61,000
$‍1,564 per m2
2 rooms39 m22 of 6
Mikheil Meskhi 1st Lane
Tbilisi, Nadzaladevi
Plot, from $36,000, null m², null
$‍36,000
1 143 m2
Davit Badridze St
Kutaisi
Plot, from $128,000, null m², null
$‍128,000
5 000 m2
Martqopi St
Tbilisi, Isani
5-BR cottage, from $285,000, 160 m², null
$‍285,000
$‍1,781 per m2
160 m22 floors360 m2
Lisi St
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $55,000, 33 m², null
$‍55,000
$‍1,667 per m2
1 room33 m26 of 7
Alublebi St
Tbilisi, Isani
3-room apartment, from $130,000, 76 m², null
$‍130,000
$‍1,711 per m2
3 rooms76 m22 of 10
Tsotne Dadiani St
Tbilisi, Nadzaladevi
2-room apartment, from $67,800, 56.5 m², null
$‍67,800
$‍1,200 per m2
2 rooms56.5 m216 of 18
Nodar Bokhua St
Tbilisi, Didube
Studio, from $76,000, 50 m², null
$‍76,000
$‍1,520 per m2
2 rooms50 m216 of 17
Samgori Veli St
Tbilisi, Samgori