12myhome sale

12myhome sale

Saguramo
1
2
3
4+
from
from
$73 000
up to
up to
$2 000 000
from
from
41 m²
up to
up to
1 100 m²
157 listings
4-room apartment, from $265,000, 127.4 m², null
$‍265,000
$‍2,080 per m2
4 rooms127.4 m27 of 16
Universiteti St
Tbilisi, Vake
3-room apartment, from $140,000, 64 m², null
$‍140,000
$‍2,188 per m2
3 rooms64 m25 of 8
Otar Oniashvili St
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $145,000, 66 m², null
$‍145,000
$‍2,197 per m2
3 rooms66 m27 of 16
Anna Politkovskaya St
Tbilisi, Vake
5-room house, from $1,230,000, 900 m², null
$‍1,230,000
$‍1,367 per m2
900 m24 floors900 m2
Tsatskhvebi St
Tbilisi, Saburtalo
4-room apartment, from $608,000, 152 m², null
$‍608,000
$‍4,000 per m2
4 rooms152 m24 of 8
Titsian Tabidze St
Tbilisi, Mtatsminda
4-room apartment, from $382,500, 153 m², null
$‍382,500
$‍2,500 per m2
4 rooms153 m23 of 14
Vakhtang Gorgasali St
Tbilisi, Krtsanisi
Studio, from $135,000, 50 m², null
$‍135,000
$‍2,700 per m2
2 rooms50 m26 of 11
Universiteti St
Tbilisi, Vake
5-room apartment, from $410,000, 162 m², null
$‍410,000
$‍2,531 per m2
5 rooms162 m28 of 9
Mtskheta St
Tbilisi, Vake
3-room apartment, from $200,000, 90 m², null
$‍200,000
$‍2,222 per m2
3 rooms90 m22 of 6
Anna Politkovskaya St
Tbilisi, Vake
3-room apartment, from $248,000, 105.5 m², null
$‍248,000
$‍2,351 per m2
3 rooms105.5 m236 of 37
Zhiuli Shartava St
Tbilisi, Saburtalo
4-room apartment, from $300,000, 145.5 m², null
$‍300,000
$‍2,062 per m2
4 rooms145.5 m215 of 21
Navtlughi St
Tbilisi, Isani
5-room apartment, from $315,000, 175 m², null
$‍315,000
$‍1,800 per m2
5 rooms175 m24 of 4
Ortatchala St
Tbilisi, Krtsanisi
3-room apartment, from $300,000, 161 m², null
$‍300,000
$‍1,863 per m2
3 rooms161 m211 of 12
Shalva Nutsubidze St
Tbilisi, Vake
4-room apartment, from $515,000, 192 m², null
$‍515,000
$‍2,682 per m2
4 rooms192 m215 of 16
Levan Mikeladze St
Tbilisi, Vake
3-room apartment, from $225,525, 145.5 m², null
$‍225,525
$‍1,550 per m2
3 rooms145.5 m28 of 21
Navtlughi St
Tbilisi, Isani
3-room apartment, from $160,000, 88 m², Archi Isani
$‍160,000
$‍1,818 per m2
3 rooms88 m210 of 22
Navtlughi St, 1 (Block C)
Tbilisi, Isani, Archi Isani
4-room apartment, from $382,500, 153 m², null
$‍382,500
$‍2,500 per m2
4 rooms153 m23 of 14
Vakhtang Gorgasali St
Tbilisi, Krtsanisi