🟧 ბინების ფართები61,93–142,27 მ2
ინფორმაცია საცხოვრებელი კომპლექსის შესახებ
საცხოვრებელი კომპლექსი Seso on Paliashvili თბილისში დაპროექტებულია იმდაგვარად, რომ ჰარმონიულად ესადაგება არსებულ არქიტექტურულ სივრცეს, სადაც შენდება.
მდებარეობა
ახალი კორპუსი გამოჩნდა ვაკის უბნის ტერიტორიაზე. ლოკაციის ზუსტი მისამართია ფალიაშვილის ქუჩა 28, ეს არის მშვენიერი ადგილი დედაქალაქში, სადაც ცხოვრობას რამდენიმე უპირატესობა აქვს. საცხოვრებელი კომპლექსი არ არის შორს ცენტრიდან, მაგრამ საგრძნობლად დაცულია ხმაურისა და ზუზუნისაგან. აქ მშვენიერი ეკოლოგიაა, გვედითაა პარკი მზიური, რომელიც სულ რაღაც 350 მეტრშია ლოკაციიდან დაშორებული. ცოტა უფრო მოშორებით თბილისის ზოოპარკის მწვანე ზონაა, 1.5 კმ-ში კი-ვაკის პარკი.
რა არის გარშემო
რუქაზე ერთი შეხედვაც კი საკმარისია იმისათვის, რომ გავიგოთ, ინფრასტრუქტურის მრავალფეროვნება საცხოვრებელი კომპლექსის მიმდებარეს. აქ ფუნქციონირებს სუპერმარკეტი პოპული, გუდვილი, დაფნა, გრატო პასაჟი სავაჭრო ცენტრი, სპორტული და წიგნის მაღაზია. ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი, დავით აღმაშენებლის სახელობის უნივერსიტეტი და საგანმანათლებლო დაწესებულებება. ასევე ახლოს მდებარეობს სამხატვრო გალერეა, ქართული ემიგრაციის მუზეუმი, კინოთეატრი, კაფეები და რესტორნები, აფთიაქები და სხვა მრავალი.
ტრანსპორტირება
მეტროსადგურ "რუსთაველამდე" მანძილი არ აღემატება 1.5 კმ. სამაგიეროდ საზოგადოებრივი ტრანსპორტის გაჩერება ფაქტიურად აბაშიძის ქუჩაზეა და ილია ჭავჭავაძის გამზირიც რამდენიმე წუთის სავალზეა აქედან 9, 21, 34, 51, 59, 61, 66, 87, 88, 140.
თავისებურებები
საცხოვრებელი კომპლექსი Seso on Paliashvili 10 სართულს მოიცავს, რომელთა პირველი ორი დონე კომერციულ ინფრასტრუქტურისთვის არის დათმობილი. შენობას გააჩნია, მონოლითური კარკასი. პირველი სართულის ფასადები მოპირკეთებულია ბაზალტის ქვით, ტრავერტინი გამოიყენება სხვა უფრო ზემო სართულებზე.
სახლს გააჩნია მიწისქვეშა პარკინგი. კომპლექსური სამუშაოები მებაღეობასა და ლანდშაფტურ გამწვანებაში კომპლექსის მიმდებარე ტერიტორიაზე იმდაგვარადაა განხორციელებული, რომ ეს სივრცე იქნება დასვენების იდეალური ადგილი.
შენობაში დამონტაჟებულია სამგზავრო და სატვირთო ლიფტები, უსაფრთხოების სისტემები და საგანგებო სიტუაციაშიგამოყენებადი ავარიული ელექტრომომარაგება.
ბინები
საცხოვრებელ კორპუსში ბინები მე-3 სართულიდან მე -10 სართულამდეა განლაგებული, რომელთა ფართიც მერყეობს 63-დან 142 კვადრატულ მეტრამდე. ოთახში გეგმარება კომფორტის მაღალი დონით გამოირჩევა. ბინები უზრუნველყოფილია ფართო სამზარეულოთი-რომელიც გაერთიანებულია მისაღებ ოთახთან, სრულფასოვანი სივრცის ორგანიზების შესაძლებლობას საცოვრებელ კომპლექსში დასვენებისა და ძილისთვის, საკმაოდ დიდი ლოჯიები განაპირობებს. სამზარეულო ბინების ფორმატის ზოგიერთ ვარიანტში გამოყოფილია ცალკე სივრცეში.
პროექტის დეველოპერია სამშენებლო კომპანია Seso, რომლის ოფიციალურ გვერდზე, დაწვრილებითი ინფორმაციაა წარმოდგენილი ბინების გაყიდვისთვის შემოთავაზებული პირობების შესახებ. თქვენ ასევე შეგიძლიათ დეტალური ინფორმაცია მიიღოთ დეველოპერის მიმდინარე და დაგეგმილი პროექტების შესახებ სათაო ოფისში.
აგრეთვე ამ საცხოვრებელ კომპლექსს ეძახიან Seso Paliashvili.
ზაქარია ფალიაშვილის ქუჩა, 24.
როდის შევა ექსპლუატაციაში ზაქარია ფალიაშვილის ქუჩა, 24
ზაქარია ფალიაშვილის ქუჩა, 24 – აშენებულია.
ჩვენი ინფორმაციით ზაქარია ფალიაშვილის ქუჩა, 24–ში ამჟამად არ დარჩა გასაყიდი ბინა დეველოპერისაგან.
ვინ არის დეველოპერი ზაქარია ფალიაშვილის ქუჩა, 24 თბილისში?
დეველოპერი ზაქარია ფალიაშვილის ქუჩა, 24-ში - Seso.