საცხოვრებელი კომპლექსი ქუჩაში. თბილისში 65 წლის ფალიაშვილი დემეურეს თანამედროვე პროექტია, რომელიც ვაკის პარკიდან სულ რაღაც ოთხასი მეტრში მდებარეობს. იდეალური მდებარეობა, თანამედროვე წვდომა, კარგი შენობის ხარისხი, მიწისძვრაზე მდგრადი რემონტს რამდენიმე წელი სჭირდება და მისი რემონტი საჭიროა, რაც კომპენსირდება ძალიან ხელსაყრელი ფასით თითო კვადრატზე 2300 აშშ დოლარი/კვმ, თუმცა მეზობელ სახლებში კვადრატული მეტრი 3,500-5,000 აშშ დოლარი ღირს. ბინას აქვს 3 სრული საძინებელი, 2 სველი წერტილი, დიდი მისაღები ოთახი, ცალკე სამზარეულო, 1 სათავსო ოთახი, 1 აივანი, ბინა გავლილია, ფანჯრებიდან გამოიყურება როგორც მოსაშვილს, ასევე ფალიაშვილს. არ გამოტოვოთ თქვენი შანსი იცხოვროთ საუკეთესო ადგილას ვაკეში! ვიდეო არის YouTube ბმულზე. რჩევისა და ნახვისთვის, გთხოვთ, დაგვიკავშირდეთ ტელეფონით ან WhatsApp [ტელეფონი დამალულია]