იყიდება საკუთარი სახლი კვადრატული 399$ დოლარიდან ახალაშენებული თაუნჰაუსები მდებარეობს თბილისში, ამერიკული სოფლის (Tbilisi Diplomatic Village) და QSI საერთაშორისო სკოლის მიმდებარედ არასასოფლო მიწის ნსკვრთზე. ორ-სართულიანი იზოლირებული სახლები, რომლებსაც აქვთ ინდივიდუალური ეზო და შესასვლელი.
ახალაშენებული თაუნჰაუსები მდებარეობს თბილისში, ამერიკული სოფლის (Tbilisi Diplomatic Village) და QSI საერთაშორისო სკოლის მიმდებარედ.
ორსართულიანი სახლები გაყოფილია ორ ბინად, რომლებსაც აქვთ ინდივიდუალური ეზო და შესასვლელი. თითო ბინის ჯამური ფართობი შეადგენს 588 კვ.მ-ს, საიდანაც 440-კვ.მ.-მდე არის საცხოვრებელი ფართობი, 100 კვ.მ - სარდაფი და 100 კვ.მ. - ვერანდა სახურავზე.
ჩვენ გთავაზობთ ბინებს შავი კარკასის, თეთრი კარკასის ან სრული რემონტის მდგომარეობით. ყველა სამუშაო ჩატარდება თქვენი სურვილისა და მოთხოვნის შესაბამისად.
ბინები მოიცავს საცხოვრებელ სივრცეს, სახურავზე ვერანდას, სარდაფს, ეზოს სახლის უკანა მხარეს, საპარკინგე ადგილსა და მცირე ზომის ბაღს სახლის შესასვლელთან.
პროექტის უპირატესობებია:
• ინდივიდუალური, შემოღობილი ეზო;
• საპარკინგე ადგილი;
• ღია ვერანდა სრული სართულის ფართობით სახურავზე;
• ენერგოეფექტურობა (აშენებულია მაღალი ხარისხის მასალით და გამოყენებულია თბოიზოლაციის მასალა სრულ ფასადზე);
• მაღალი ხარისხის ალუმინის კარ-ფანჯარა (Glassco-ს პროდუქცია), რაც თავის მხრივ უზრუნველყოფს კომფორტს, ხმის იზოლაციასა და თბოიზოლაცია.
• პროექტი აშენებულია უმაღლესი ხარისხისა და გამძლეობის მქონე სამშენებლო მასალებით.
მსურველებს შეუძლიათ ფართის ადგილზე დათვალიერება.
სახლის ღირებულებაა - 215,00-235,000$
მშენებლობა დაფინანსებულია თიბისი ბანკის მიერ.
ჩვენი კომპანიის მეშვეობით შეძლებთ იპოთეკური სესხის მიღებას თიბისი ბანკსა და საქართველოს ბანკში შემოსავლების დადასტურების გარეშე.
გაყიდვაშია მხოლოდ და მხოლოდ 8 ბინა, იჩქარეთ!
დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით: