**იყიდება რესტორანი, 800 მ², ჰაიდარ აბაშიძის ქუჩა, 37, ბათუმი.** რესტორანი მოიცავს ორ სართულს და სრულად მზადაა მუშაობისთვის. ფართო სივრცე თანამედროვე რემონტითა და პროფესიონალური ტექნიკით იდეალური ბიზნეს შესაძლებლობაა. რესტორანი გათვლილია 150-200 სტუმარზე, რაც შესაფერისს ხდის ღონისძიებებისა და ბანკეტების ჩატარებისთვის. **მახასიათებლები:** — ფართობი: 800 მ²; — ორი სართული კარგად დაგეგმილი სივრცით; — მაღალი ხარისხის რემონტი; — სრულად აღჭურვილი პროფესიონალური ტექნიკით; — ტევადობა: 150-200 სტუმარი. **უპირატესობები:** — პრესტიჟული მდებარეობა ბათუმის აქტიურ ზონაში; — მზა ბიზნესი თანამედროვე ინტერიერითა და აღჭურვილობით; — შესაფერისი სხვადასხვა ღონისძიებისთვის: ბანკეტები, კორპორატიული ღონისძიებები, ოჯახური დღესასწაულები; — მარტივი წვდომა ტრანსპორტთან და განვითარებული ინფრასტრუქტურა. **ფასი:** 1,500,000 აშშ დოლარი. არ გამოტოვოთ ეს შანსი, შეიძინოთ სრულად მოქმედი რესტორანი ბათუმის ცენტრში. დამატებითი ინფორმაციისთვის და დათვალიერების ორგანიზებისთვის დაგვიკავშირდით.