გთავაზობთ ერთ სივრცეზე 380 კვ.მ ფართს ვაკეში, ჭავჭავაძის გამზ.21 მზიურის პარკთან. მახლობლად განთავსებულია ყველა მნიშვნელოვანი დაწესებულება: სუპერმარკეტები, აფთიაქები, ბანკი, კვების საუკეთესო ობიექტები. 8 ოთახი+სამზარეულო დამოუკიდებელი,სერვერის ოთახი.ჩაშენებული მაცივარი, მიკროტალღური, ჭურჭლის სარეცხი მანქანა, სარეცხის მანქანა. ტყავის დივანი 2 სავარძლი,3 სველი წერტილი, 6 აივანი და 1 დიდი ტერასა. მარმარილოს ბუხარი, თეთრი მარმარილოს ფანჯრის რაფები, 9 კონდიციონერი, ცხელი წყალი, გათბობა,დომოფონი 24 საათიანი ჩაწერით,ბინა არის თბილი და წყნარი, სართული მე7,. ფართი სრულიად აღჭურვილია ტექნიკით.არის 3 ფაზიანი ელექტროგაყვანილობა. აქვს პანორამული ხედი 360 გრადუსით, აივნები და დიდი ტერასა რომელიც გადაყურებს გამზირს. ფასი 4000 $ საშემოსავლოს და დღგ გარეშე. ამჟამად არის გაქირავებული და თავისუფლდება თებერვალში.