ინფორმაცია საცხოვრებელი კომპლექსის შესახებ
საცხოვრებელი კომპლექსი თბილისში, კეკელიძის/შატბერაშვილის ქუჩა 3/35 მდებარეობს ვერისა და ვაკის რაიონების საზღვარზე, მეტრო სადგურ „რუსთაველიდან“ სულ რაღაც ერთი კილომეტრის მოშორებით.
საზოგადოებრივი ტრანსპორტის გაჩერება მდებარეობს სახლიდან სამი წუთის ფეხით სავალზე. სახლთან მისასვლელი გზები გზას უვლის ქალაქის ცენტრალურ და გადატვირთულ მაგისტრალებს. მანძილი ცენტრამდე არ აღემატება კილომეტრ-ნახევარს.
გარშემო ინფრასტრუქტურა
სახლის გვერდზე საყოფაცხოვრებო მაღაზია, რამდენიმე სასტუმრო, სუპერმარკეტი და კაფეები. სიახლოვეშია სკოლა, დიდი საკონცერტო დარბაზი, კინო-თეატრი, გასართობი ცენტრი და უნივერსიტეტი. ფეხით სავალ მანძილზეა სამედიცინო დაწესებულება, რესტორნები, ბარები და აფთიაქი.
არქიტექტურა
საცხოვრებელი კომპლექსს კეკელიძის/შატბერაშვილის ქუჩა 3/35-ზე აშენებს სამშენებლო კომპანია „For-line“. მშენებლობა ხორციელდება ტექნოლოგიებით რომელიც უზრუნველყოფს სახლის მაღალ სეისმომედეგობასა, კონსტრუქციის სიმყარეს და კომფორტს.
გარდამავალ სართულიან კორპუს გააჩნია მონოლითური კონსტრუქცია, გარე კედლების ამოყვანა ხდება გაზო-ბეტონის ბლოკით.
კომპლექსის ერთ-ერთ მთავარ უპირატესობას წარმოადგენს მისი ტექნოლოგიურად აღჭურვა. ლიფტები რომლებიც სადარბაზოებში შეესაბამება თანამედროვე ევროპულ სტანდარტებს.
კომპლექსის შიგნით
სამუშაოები მიმდინარეობს ლანდშაფტური დიზაინის გამოყენებით:
• გაყავთ გასასვლელები და საფეხმავლო ბილიკები;
• მიმდინარეობს გამწვანება, ირგვება ხეები და ბუჩქები;
• ირთვება დეკორატიული ყვავილებით;
• ეწყობა სტუმრის ავტოსადგომი.
ბინები.
ბინების გაყიდვას სამშენებლო კომპანია „For-line“ ახორციელებს ნაღდი ანგარიშსწორებით. განვადებისა და იპოთეკის საკითხი წყდება ინდივიდუალურად. გაყიდვაში ბინები სხვადასხვა დაგეგმარებით, რომელთა შესახებ მოსაზრებები გაზიარებულია ფორუმებსა და სოციალურ ქსელებში.
ნინო ჟვანიას ქუჩა, 55.
როდის შევა ექსპლუატაციაში ნინო ჟვანიას ქუჩა, 55
ნინო ჟვანიას ქუჩა, 55 – აშენებულია.
ჩვენი ინფორმაციით ნინო ჟვანიას ქუჩა, 55–ში ამჟამად არ დარჩა გასაყიდი ბინა დეველოპერისაგან.
ვინ არის დეველოპერი ნინო ჟვანიას ქუჩა, 55 თბილისში?
დეველოპერი ნინო ჟვანიას ქუჩა, 55-ში - Beiruti.