Alliance Highline-ის შესახებ
საცხოვრებელი კომპლექსი Alliance Highline თბილისში მდებარეობს ისტორიულ ცენტრში, ი. ჭავჭავაძის ქუჩა, 49ბ. ეს მრავალფუნქციური კომპლექსი მდებარეობს პრესტიჟულ ვაკის რაიონში, რომელიც ცნობილია განვითარებული სოციალური და საყოფაცხოვრებო ინფრასტრუქტურით. კომპლექსის უშუალო სიახლოვეს არის ფიტნეს ცენტრი, ორი აუზი, მიხეილ მესხის სახელობის სტადიონი, დიდი პარკი, ბანკები, კაფეები, რესტორნები და მაღაზიები.
Alliance Highline უნიკალური პროექტია, რომელიც შედგება სხვადასხვა სიმაღლის სამი მრგვალი კოშკისგან. ყველაზე მაღალ, 40-სართულიან კორპუსში განთავსებულია მდიდრული და ფართო რეზიდენციები, მეორე კორპუსში შესაძლებელია აპარტამენტების შეძენა, ხოლო მესამეში განთავსებულია სასტუმრო, რომელიც მსოფლიოს უდიდესი ქსელის Wyndham Hotel Group-ის წევრია.
კომპლექსის შიდა ტერიტორიას აქვს განვითარებული საკუთარი ინფრასტრუქტურა, რაც მოიცავს რესტორნებს, მაღაზიებს, ფიტნეს კლუბსა და SPA-ს, დახურულ აუზსა და სამდონიან მიწისქვეშა პარკინგს. კომპლექსში ასევე მოქმედებს მრავალფეროვანი სერვისები: დასუფთავების სამსახური, რეცეფცია, კონსიერჟი, დაცვა და ტექნიკური მომსახურება. დეველოპერმა პროექტში გაითვალისწინა ენერგიის ალტერნატიული წყაროს გამოყენება.
ბინების დაგეგმარება შეესაბამება წამყვანი დეველოპერების მიერ მიღებულ თანამედროვე სტანდარტებს. აპარტამენტების შეძენა შესაძლებელია იპოთეკით, ასევე შიდა უპროცენტო განვადებით მცირე პირველადი შენატანის პირობით. გაყიდვების განყოფილებაში შეგიძლიათ მიიღოთ ამომწურავი კონსულტაცია.
მთლიანობაში, Alliance Highline არის პრესტიჟული და კომფორტული საცხოვრებელი კომპლექსი, რომელიც აერთიანებს ფუფუნებასა და სიმყუდროვეს, სთავაზობს რა მაცხოვრებლებსა და სტუმრებს მომსახურებისა და დასვენების ფართო არჩევანს.
უფლების გადაცემა მფლობელისგან!