Alliance Highline-ის შესახებ საცხოვრებელი კომპლექსი Alliance Highline თბილისში მდებარეობს ისტორიულ ცენტრში, ი. ჭავჭავაძის ქუჩა, 49ბ. ეს მრავალფუნქციური კომპლექსი განთავსებულია პრესტიჟულ ვაკის რაიონში, რომელიც ცნობილია განვითარებული სოციალური და საყოფაცხოვრებო ინფრასტრუქტურით. კომპლექსთან ახლოს არის ფიტნეს ცენტრი, ორი აუზი, მიხეილ მესხის სახელობის სტადიონი, დიდი პარკი, ბანკები, კაფეები, რესტორნები და მაღაზიები. Alliance Highline უნიკალური პროექტია, რომელიც შედგება სხვადასხვა სიმაღლის სამი მრგვალი კოშკისგან. ყველაზე მაღალ, ორმოცსართულიან კორპუსში განთავსებულია მდიდრული და ფართო რეზიდენციები, მეორე კორპუსში შესაძლებელია აპარტამენტების შეძენა, ხოლო მესამეში მდებარეობს სასტუმრო, რომელიც მსოფლიოს უმსხვილესი ქსელის Wyndham Hotel Group-ის ნაწილია. კომპლექსის შიდა ტერიტორიას აქვს განვითარებული საკუთარი ინფრასტრუქტურა, მათ შორის რესტორნები, მაღაზიები, ფიტნეს კლუბი და SPA, დახურული აუზი და სამდონიანი მიწისქვეშა პარკინგი. კომპლექსში ასევე მოქმედებს მრავალი სერვისი, როგორიცაა დასუფთავების სამსახური, მისაღები, კონსიერჟი, დაცვა და ტექნიკური მომსახურება. დეველოპერმა პროექტში გაითვალისწინა ენერგიის ალტერნატიული წყაროს გამოყენება. Alliance Highline-ში ბინების დაგეგმარება შეესაბამება წამყვანი დეველოპერების მიერ მიღებულ თანამედროვე სტანდარტებს. აპარტამენტების შეძენა შესაძლებელია იპოთეკით, ასევე შიდა უპროცენტო განვადებით მცირე პირველადი შენატანის პირობით. მთლიანობაში, Alliance Highline არის პრესტიჟული და კომფორტული საცხოვრებელი კომპლექსი, რომელიც აერთიანებს ფუფუნებასა და სიმყუდროვეს, ასევე სთავაზობს მაცხოვრებლებსა და სტუმრებს მომსახურების ფართო სპექტრს დასვენებისა და გართობისთვის. უფლებების გადაცემა მესაკუთრისგან!