Alliance Highline-ის შესახებ
საცხოვრებელი კომპლექსი Alliance Highline თბილისში მდებარეობს ისტორიულ ცენტრში, ი. ჭავჭავაძის ქუჩა, 49ბ. ეს მრავალფუნქციური კომპლექსი განთავსებულია ვაკის პრესტიჟულ უბანში, რომელიც ცნობილია განვითარებული სოციალური და საყოფაცხოვრებო ინფრასტრუქტურით. კომპლექსის უშუალო სიახლოვეს არის ფიტნეს ცენტრი, ორი აუზი, მიხეილ მესხის სახელობის სტადიონი, დიდი პარკი, ბანკები, კაფეები, რესტორნები და მაღაზიები.
Alliance Highline არის უნიკალური პროექტი, რომელიც შედგება სხვადასხვა სიმაღლის სამი მრგვალი კოშკისგან. ყველაზე მაღალ, 40-სართულიან კორპუსში განთავსებულია მდიდრული და ფართო რეზიდენციები, მეორე კორპუსში შესაძლებელია აპარტამენტების შეძენა, ხოლო მესამეში მდებარეობს სასტუმრო, რომელიც მსოფლიოს უდიდესი სასტუმროების ქსელის, Wyndham Hotel Group-ის ნაწილია.
Alliance Highline-ის შიდა ტერიტორიას აქვს საკუთარი განვითარებული ინფრასტრუქტურა, რომელიც მოიცავს რესტორნებს, მაღაზიებს, ფიტნეს კლუბსა და SPA-ს, დახურულ აუზს და სამდონიან მიწისქვეშა პარკინგს. კომპლექსში ასევე მოქმედებს მრავალი სერვისი, როგორიცაა დასუფთავების სამსახური, მისაღები (reception), კონსიერჟის მომსახურება, დაცვა და ტექნიკური მომსახურება. დეველოპერმა პროექტში გაითვალისწინა ენერგიის ალტერნატიული წყაროს გამოყენება.
საცხოვრებელი ფართების დაგეგმარება შეესაბამება წამყვანი დეველოპერების მიერ მიღებულ თანამედროვე სტანდარტებს. აპარტამენტების გაყიდვა შესაძლებელია როგორც იპოთეკით, ასევე შიდა უპროცენტო განვადებით, მცირე პირველადი შენატანის პირობით.
ზოგადად, Alliance Highline არის პრესტიჟული და კომფორტული საცხოვრებელი კომპლექსი, რომელიც აერთიანებს ფუფუნებასა და სიმყუდროვეს, სთავაზობს რა მაცხოვრებლებსა და სტუმრებს მომსახურებისა და დასვენების ფართო არჩევანს.
უფლების გადაცემა მესაკუთრისგან!