Alliance Highline-ის შესახებ საცხოვრებელი კომპლექსი Alliance Highline თბილისში მდებარეობს ისტორიულ ცენტრში, ი. ჭავჭავაძის ქუჩა, 49ბ. ეს მრავალფუნქციური კომპლექსი მდებარეობს პრესტიჟულ ვაკის რაიონში, რომელიც ცნობილია განვითარებული სოციალური და საყოფაცხოვრებო ინფრასტრუქტურით. კომპლექსის უშუალო სიახლოვეს არის ფიტნეს ცენტრი, ორი აუზი, მიხეილ მესხის სახელობის სტადიონი, დიდი პარკი, ბანკები, კაფეები, რესტორნები და მაღაზიები. Alliance Highline არის უნიკალური პროექტი, რომელიც შედგება სამი სხვადასხვა სიმაღლის მრგვალი კოშკისგან. ყველაზე მაღალ, 40-სართულიან კორპუსში განთავსებულია მდიდრული და ფართო რეზიდენციები, მეორე კორპუსში შესაძლებელია აპარტამენტების შეძენა, ხოლო მესამეში მდებარეობს სასტუმრო, რომელიც მსოფლიოს უმსხვილესი სასტუმრო ქსელის, Wyndham Hotel Group-ის ნაწილია. კომპლექსის შიდა ტერიტორიას აქვს განვითარებული საკუთარი ინფრასტრუქტურა, რომელიც მოიცავს რესტორნებს, მაღაზიებს, ფიტნეს კლუბსა და SPA-ს, დახურულ აუზს და სამდონიან მიწისქვეშა პარკინგს. კომპლექსში ასევე მოქმედებს მრავალფეროვანი სერვისები, როგორიცაა დასუფთავების სამსახური, რეცეფცია, კონსიერჟის მომსახურება, დაცვა და ტექნიკური მომსახურება. დეველოპერმა პროექტში გაითვალისწინა ენერგიის ალტერნატიული წყაროს გამოყენება. საცხოვრებელი ფართების დაგეგმარება შეესაბამება წამყვანი დეველოპერების მიერ მიღებულ თანამედროვე სტანდარტებს. აპარტამენტების გაყიდვა შესაძლებელია იპოთეკით, ასევე უპროცენტო შიდა განვადებით მცირე პირველადი შენატანის პირობით. მთლიანობაში, Alliance Highline არის პრესტიჟული და კომფორტული საცხოვრებელი კომპლექსი, რომელიც აერთიანებს ფუფუნებასა და სიმყუდროვეს, სთავაზობს რა მაცხოვრებლებსა და სტუმრებს მომსახურებისა და დასვენების ფართო სპექტრს. უფლების გადაცემა მფლობელისგან!