Calligraphy Towers-ის შესახებ
საცხოვრებელი კომპლექსი Calligraphy Towers არის პრემიუმ კლასის მრავალსართულიანი ახალშენია, რომელიც იდეალურია ბიზნესისთვის, დასვენებისთვის, ცხოვრებისა და ინვესტიციებისთვის.
ლოკაცია
Calligraphy Towers ბათუმში, ჟიული შარტავას ქუჩა, 8-ში, ახალ ბულვართან ახლოს შენდება. ზღვის სანაპირომდე, არდაგანის ტბამდე და მოცეკვავე შადრევნებამდე მხოლოდ ხუთი წუთის სავალია. 2,5 კმ-ში მდებარეობს ბათუმის საზღვაო პორტი და საბაგირო გზა არგოს ქვედა სადგური.
გარემო
კომპლექსთან ახლოს არის ყველა საჭირო ინფრასტრუქტურა – ბანკის ფილიალები, სხვადასხვა მაღაზიები, 24-საათიანი სუპერმარკეტები, ჰიპერმარკეტი Carrefour, ბიზნეს ცენტრი, სწრაფი კვების ობიექტები, კაფეები და რესტორნები, საცხობი, აფთიაქი.
ნახევარი კილომეტრის რადიუსში მდებარეობს დინამოს სტადიონი, რეფერალური საავადმყოფო, რესპუბლიკური საავადმყოფო, სტომატოლოგიური კლინიკა და სამედიცინო ცენტრი, ხოლო ერთ კილომეტრშია ბათუმის საერთაშორისო საუნივერსიტეტო ჰოსპიტალი და BAU-ს უნივერსიტეტი.
ყველა საინჟინრო კომუნიკაცია დაკავშირებულია ქალაქის ცენტრალურ ქსელებთან. ცათამბჯენებში დამონტაჟებულია: