Alliance Highline-ის შესახებ საცხოვრებელი კომპლექსი Alliance Highline თბილისში მდებარეობს ისტორიულ ცენტრში, ი. ჭავჭავაძის ქუჩა, 49ბ. ეს მრავალფუნქციური საცხოვრებელი კომპლექსი მდებარეობს პრესტიჟულ ვაკის რაიონში, რომელიც ცნობილია თავისი განვითარებული სოციალურ-საყოფაცხოვრებო ინფრასტრუქტურით. კომპლექსის უშუალო სიახლოვეს არის ფიტნეს ცენტრი, ორი აუზი, მიხეილ მესხის სახელობის სტადიონი, დიდი პარკი, ბანკები, კაფეები, რესტორნები და მაღაზიები. Alliance Highline არის უნიკალური პროექტი, რომელიც შედგება სხვადასხვა სიმაღლის სამი მრგვალი კოშკისგან. ყველაზე მაღალ, 40-სართულიან კორპუსში განთავსებულია მდიდრული და ფართო რეზიდენციები, მეორე კორპუსში შესაძლებელია აპარტამენტების შეძენა, ხოლო მესამეში მდებარეობს სასტუმრო, რომელიც მსოფლიოში უმსხვილესი სასტუმროების ქსელის Wyndham Hotel Group-ის ნაწილია. Alliance Highline-ის შიდა ტერიტორიას აქვს განვითარებული საკუთარი ინფრასტრუქტურა, რომელიც მოიცავს რესტორნებს, მაღაზიებს, ფიტნეს კლუბსა და SPA-ს, დახურულ აუზსა და სამდონიან მიწისქვეშა პარკინგს. კომპლექსში ასევე მოქმედებს მრავალრიცხოვანი სერვისები, როგორიცაა დასუფთავების სამსახური, რეცეფცია, კონსიერჟის მომსახურება, დაცვა და ტექნიკური მომსახურება. დეველოპერმა პროექტში გაითვალისწინა ენერგიის ალტერნატიული წყაროს გამოყენება. ბინების დაგეგმარება Alliance Highline-ში შეესაბამება წამყვანი დეველოპერების მიერ მიღებულ თანამედროვე სტანდარტებს. აპარტამენტების გაყიდვა შესაძლებელია იპოთეკით, ასევე შიდა უპროცენტო განვადებით მცირე პირველადი შენატანის პირობით. მთლიანობაში, Alliance Highline არის პრესტიჟული და კომფორტული საცხოვრებელი კომპლექსი, რომელიც აერთიანებს ფუფუნებასა და კომფორტს და სთავაზობს მაცხოვრებლებსა და სტუმრებს მომსახურებისა და დასვენების ფართო სპექტრს. უფლების გადაცემა მფლობელისგან!